Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia Z vagy Nokia...

Sony xperia Z vagy Nokia lumai 920-at érdemes venni?

Figyelt kérdés
A nokia mellett azól hogy most is nokia lumiám van de ez még Wp7... Nem az alkalmazások többsége miatt választanám androidot csak jobb az elő lapi kamera... Telefon kinézete sem érdekel nagyon ... NL920 kinézete majdnem = NL800 Sony xp z majdnem = iphone 4 mind a kettő említett telefonom volt IOs a leggagyibb rendszer amit valaha összeraktak... /Apple fan vagyok mellesleg/

2014. júl. 21. 00:48
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem egyértelműen a 920 lesz a nyerő. Előlapi kamera jobb lenne? Nem hinném. Legalábbis azt úgysem használja ki az ember, ellenben a hátlapi kamera éveket ver a sonyra. Továbbá az android mint oprendszer eléggé nevetséges, inkább egy bughalmaz, ami még az ilyen magas kategóriás telók esetében is akadozik, laggol. Nálam ez elfogadhatatlan. Ha a wp7 bejött neked, akkor a wp8-az imádni fogod. Ráadásul hamarosan jön a 8.1 frissítés, ami még jobb felhasználhatóságot, élményt eredményez. Tudom, mert nekem már több hónapja az van rajta egy kis csalással.

A Nokia többlet szolgáltatásai viszont többet érnek bárminél. Gondolok itt az ingyenes világra szóló navigációra, ami ráadásul pontos, nekem tavaly nyáron jobban szerepelt mint apósom igo 8-as gps-e. Ott a a purview kamera ami nem hazudtolja meg magát. És a prémium anyaghasználat. Iszonyat masszív teló, jó érzés kézben fogni.

Az meg hogy Apple fan vagy, inkább nem mondok semmit, de elismerésem amiért gagyinak nevezed az ios-t. Egyetértek. 920 a nyerő választás. Vagy esetleg az utód, a napokban jelenik meg a 930.

2014. júl. 21. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ... A NL930-ról csak annyit, hogy már kijött és 8.1 van rajta várható hogy a Nl920-on ugyanúgy fog kinézni a 8.1..?
2014. júl. 21. 09:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Teljesen ugyanazt kapja meg a 920, mint ami a 930-on van! És szerintem is a 920 a jobb a Z-nél.
2014. júl. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia, nekem lumia 925öm van, tesómnak 920, mindig irigyeltem az nfc s töltőjét :P, mibe különbözik a kettő? Szervizelési okok miatt mind a kettőt szétszedtem, a lumia 920 azért is nehezebb és vastagabb mert az alkatrészek fémkeretet kaptak a belsejében, minden része védve van, vagy le van szorítva. Amibe a lumia 925 jobb az elsősorban szerintem a kijelző, és persze a méretek amiről írtam. Továbba szerintem a lumia 925 sokkal szebb. Arra nagyon ügyelj főleg lumia 920 nál hogy MINDIG tokba tartsd mert a hátlapja nagyon karcolódik ;(, pláne feketében, ezt mi el is rontottuk, most fogjuk kicserélni a hátlapját mert nagyon csúnya lett ;(... Ami miatt a Z t választanám az a vízállóság mert sokszor jól jönne a balatonban vagy a tus alatt xD, amiért a lumiát az a kamera (mindkettő remek fotókat csiná), a gps, az akadásmentes felület, és a l925 nek a Z vel szemben a kijelző. Azt te is tudod hogy nelyiket szereted jobban: windows vagy android, erről sokat lehet olvasni. Remélem jól fogsz dönteni. ;).
2014. júl. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hogya még olvassátok a kérdést ..... Tudnotok kell hogy döntöttem és megrendeltem a NOKIA LUMA 930-at nagyon örülök nagyon jó telefon / most is arról írtam / :) Lenne még 1 kérdésem a 930 hátlapja is gyorsan karcolódik..? ( Sony xperia Z-t is megrendeltem csak azt hugombak nagyon jól nézki ... ) ui: már 1 -et selfi-ztünk is velük :)
2014. júl. 24. 23:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem fogtam még a kezemben, de szerintem ugyan abból az anyagból van mint a lumia 920 hátlapja, szóval szerintem rakj rá tokot, vagy ha nem akarod védeni annyira, hátlapot gondolom lehet majd kapni olcsón, és kicseréled, az is egy lehetséges megoldás, kicsivel drágábban jön ki mint a tok, de legalább mindig láthatod magában azt a gyönyörű telefont :D. Szerintem 100% hogy ha nem tartod tokba akkor kopni fog és csúnyulni, szóval a két megoldás közül lehet válogatni :). Remélem jól fog működni mindkettőtök telefonja, sok szerencsét hozzá!
2014. júl. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!