Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Helo! Tud negativumokat irni...

Erwin.kik kérdése:

Helo! Tud negativumokat irni a sony xperia arc s-rol?

Figyelt kérdés
Olyan dolgok amik kivetelesen ra ervenyesek akar pillanatnyi ,akar hosszu tavu hasznalat utan.koszi

2014. júl. 21. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
az nem elég, hogy egy elavult régi telefon?
2014. júl. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Saavedro ***** válasza:

elavult régi telefon?


Jaj, bocs, hogy egy 2011-es telefon nem tudja olyan hihetetlen röccenésmentesen futtatni az androidot, mint a Note 3 (ami MobilarenaTV-n kifagyott a tizedik percben). Te is az az alak vagy aki évente cseréli a telefonját/csaját/pasiját?


Régi telefon, oké. De ezt erős negatívumnak venni. Negatívum mondjuk a hátlapja, illetve az összeszerelése, amely nem példás, illetve a kamerája sem kiemelkedő.


Pozitívum: NORMÁLIS méret (és nem, az 5.7 col nem az, bármennyire is jó, hogy még TV-t is tudsz nézni rajta), bravúros formaterv, asszem ennyi. A többi ponton csak simán átlagos a készülék.

2014. júl. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem is volt anno 2 éve egy, igen, akkor nekem is bejött, és igen, mint sony/sony ericcson, még mindig néha ráver a mostani samsungokra is, de azért eljárt már felette az idő, és nem, nem veszek minden évbe csúcstelefont, most sem az van. tft kijelző is manapság már nemnagyon van egy szinten mondjuk egy ips-el.
2014. júl. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fényképezője jó, az egy proci már gyenge, kicsi a belső tárhely, telefonálásra, sms ezésre meg fényképezésre másra nem magyon tudom elképzelni már, pár éve volt nekem is de lecseréltem, ahogy már kezdett lassú lenni meg a 4,6" a péklapát kezembe kicsi
2015. szept. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!