Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerusztok! Sony Xperia SP...

Szerusztok! Sony Xperia SP telefonomat rootoltam (towelroot) Nem veszett el a garancia?

Figyelt kérdés

2014. júl. 21. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Amennyiben a készülék nem azzal a szoftverrel rendelkezik, amellyel meg lett vásárolva, a garancia elvész.

Ha az Android verziója nem változott, vissza kell cseréljék.

2014. júl. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eredeti szoftver van rajta.
2014. júl. 21. 14:45
 3/5 anonim ***** válasza:

? első? Ha frissítem a szoftvert, elveszik a garancia? Jó is lenne...

Ha rootolva viszed szervizbe akkor elveszik a garancia mivel belenyúltál a szoftverbe. De a root egy olyan dolog aminek nem marad nyoma, ha újratelepíted a telefont. Így ha szerviz előtt újratelepíted, akkor nem bizonyítható a root, garanciális marad a telefon.

2014. júl. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És azt a Recovery módban kell szervíz előtt?
2014. júl. 21. 17:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Sony Update Service-el tudod újratelepíteni. Ha a recovery módon a root után telepített dolgot érted, amivel le tudod menteni pl. a belakott rendszert, akkor ezt meglátva, veszik is a garancia. Ezeket mind le kell szedni róla, amit az újratelepítés meg is tesz. Amikor visszakapod akkor rootolod a rendszert rajta, feltelepíted a recovery-t és visszaállítod a lementett rendszert.

Ha valaha szervizbe kellett volna vinnem a telefon, így csináltam volna. Így nem derül ki, ha rootolva volt.

2014. júl. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!