Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows Phone alkalmazás...

Windows Phone alkalmazás vélemény, tapasztalat?

Figyelt kérdés
Nokia Lumia, telefont szeretnék rendelni, de nem tudom, megéri-e. Windows Phone rendszernek is ugyanannyi előnye van mint az Androidnak. Vagy inkább Androidos telefont kéne rendeljek, nekem vhogy sokkal jobban tetszik a windows alapú rendszer, de nem tudom... Mi a véleményétek a Windows Phoneról, ott is van skype, facebook messenger, stb.
2014. júl. 21. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
alapvető használatra nem rossz a wp, de rengeteg sebből vérzik. például facebook alkalmazás nem tud a háttérben képet feltölteni...tehát ha akár lezárod a telefont, megszakítja a feltöltés...miután újra bekapcsolod ki is írja, hogy nem sikerült a feltöltés, mert lezártad...ez azért 2014-ben több, mint kínos...
2014. júl. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

micsoda probléma kedves első hozzászóló!

szerintem nagyon jó telefonok a Lumiák! Bármit le tudsz rá tölteni és folyamatosan frissítése!

Igazából ami a legjobb benne a navigáció!

2014. júl. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igen, ennek alap dolognak kellene lenni, de mondjam azt, hogy nincs hivatalosan youtube alkalmazás se, mert a google meg a microsoft fúj egymásra? iOS-en is meg tudtak állapodni...itt nem. sorolhatnám, milyen durva hiányosságok vannak rajta, amik amúgy persze változhatnak, de egyenlőre semmiképp sem mondhatóak jónak...
2014. júl. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy nincs hivatalos YouTube, de vannak teljes értékű és nagyon jól használható alternatívák. Egyébként 8.1-gyel pl. javult a Gmail helyzete, ugyanis most már azonnali értesítést is lehet kérni, korábban csak Microsoft fiókoknál lehetett ezt beállítani.


Kérdező: abszolút megéri Windows Phone-t venni, dinamikusan fejlődik és bővül, mind a rendszer új funkciókkal, mind az alkalmazáskínálat.

2014. júl. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:)
2014. júl. 21. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!