Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Használtan mennyibe fog...

Használtan mennyibe fog kerülni egy iphone 5s 8-9 hónap múlva kb?

Figyelt kérdés
Most az átlag olyan 125-130.000 között van de mondjuk egy 8-9 hónap múlva mennyi lesz ?
2014. júl. 15. 10:51
 1/10 anonim ***** válasza:
120-115.000
2014. júl. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csak ismerőstől vegyél ilyen telefont mindenhol átakarnak baszni nagyon figyelj oda, ha valami ismeretlentől veszed meg. Valószínűleg ha kijön szeptemberben az új iphone akkor lehet hogy találsz már 90-100k-ért is. Attól függ milyen esztétikai állapotban van.
2014. júl. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Értem.Figyelni fogok mondták ,hogy amikor ott vagyok próbáljam ki,nézzem meg az állapotát,valamint írjunk egy adásvételit illetve letiltás elleni garanciát akkor is ha azt mondják ,hogy nyugi nem fogják letiltani.

És ha ezek ellen tiltakozik akkor ott kell hagyni.

2014. júl. 15. 11:13
 4/10 anonim ***** válasza:

semmit nem ér a letiltás elleni garancia.. :D

hova szaladgálsz vele majd?

2014. júl. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Olyanra gondolok ,hogy aláírja a nevével (személyigazolvány stb) hogy ő ezt vállalja ,hogyha letiltja akkor visszafizeti az x összeget és akkor lehet menni vele legalábbis én így tudom egyik ismerősömnek sikerült.
2014. júl. 15. 11:39
 6/10 Saavedro ***** válasza:

"akkor lehet menni vele"


hova? senkit nem fog érdekelni...ez már csak így megy...

2014. júl. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
így van, a hivatalos menet, hogy elindítassz egy polgári pert ellene, eltart kb. 1 évig, nyilván ez is költségekben van, neked ügyvéd például, azután kihozzák, hogy neked van igazad, de a másik félen nem hajtható be az összeg, mert mondjuk nincs akkora jövedelme vagy ilyesmi. egyébként tényleg egy maximum 5-10ezer Ftot fog csökkeni a használt ára.
2014. júl. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Akkor marad az ,hogy ilyen használt mobilárusoknál nézem meg amik ilyen árkád vagy ilyen helyeken vannak .

Vagy azok sem megbízhatóak ?

2014. júl. 15. 12:25
 9/10 anonim ***** válasza:
egy fokkal, ők elvileg vállalnak cseregaranciát, ha véletlen idő közben letiltják az eladott telefont. mondjuk max egy hasonló értékűt fognak tudni adni, ha épp nincs másik ugyanolyan telójuk...
2014. júl. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Értem.És mi a helyzet a kártyafüggetlenekkel ?

Azokat is letilthatják ?

2014. júl. 15. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!