Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon a legjobb?...

Melyik telefon a legjobb? Sony Xperia Z1, Google Nexus 5, HTC One vagy a LG G2? Ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

2014. júl. 21. 22:19
 1/4 Luczia85 válasza:

A sony xperia z1-em van. Nálam jól működik, semmi problémám vele. Egyik barátomnak nexus 5 van. Nem azt mondom, hogy jobb, de az biztos hogy stabilabb telefon. De azért egy "google" (egyébként az LG gyártja) márkájú telefont nem hasomlítanák egy neves sony márkához. A nexus stabilabb, a z1-ben több az érdekesség. HTC One-t különösebben nem ismerem, szóval nem részletezném. A LG G2 alapjában egy nagyon jó kis telefon, viszont szerintem az egy nagyon-nagy minusz,hogy nem levehető a hátlap. Inkább ez csak azért baj, mert rá vagyunk kényszerítve, hogy 1 akkumulátorral éljük le az "életünk". Ha pedig egy levehető hátlapú telefon aksija bedöglik veszel másikat aztán hello, de ezt még szervízbe vinni meg hasonlók.Hát én ennyi pénzért nem kockáztatnék.


Összegségben én a z1-et és a nexus 5-öt ajánlom. Remélem tudtam segíteni és bármelyiket választod, remélem nem lesz vele (sok) gondod. :)

2014. júl. 22. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elozo , szerintem neked sem Z1 van , mert annak sem leveheto a hatlap , de a felsoroltak kozul egyiknek sem.


Szerintem Lg G2 , vagy ha akarod frissiteni majd a droidot akor nexus 5 nemsokar kijonn az Android L

2014. júl. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Nexus 5-nek hátránya,hogy nem lehet cserélni az akksit és nincs rádió,de amúgy panaszt még nem hallottam rá.Egyébként én is egy Nexus 5 ill.LG g3 közt vacilálok :)
2014. júl. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nexus 5, semmi gondom vele, piszok jó telefon.

Akksi bőven elég számomra.

2014. júl. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!