Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit jelentenek a különböző...

Uszi kérdése:

Mit jelentenek a különböző értesítési ikonok xperia telefonon?

Figyelt kérdés
Felül, ahol van a térerő, töltöttségi szint, idő megjelent egy új ikon, olyan, mintha két kéz tartana egy elemet. Gondolom a töltöttséggel függ össze (fel van töltve a telefon), de nem tudom mit jelent és hogy lehet eltüntetni. Már mindenhol kerestem neten is, de semmi hasonlót nem találok. Valaki tud segíteni?

2014. júl. 21. 22:34
 1/5 anonim válasza:
Szia!Megmondom őszintén,karácsony óta xperia p-m van,de bem gondolkoztam el rajta,hogy mit jelent az a jel,most viszont,hogy megnéztem szerintem azt jelenti hogy töltésre van szüksége a telónak,mert ha ráteszem a töltőre eltűnik.Vagy valami ehhez hasonló jelentése lehet,úgy gondolom.
2014. júl. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Elnézést,nem olvastam el pontosan az alsó leírást,látom arra teis rájöttél,hogy töltöttséggel kapcsolatos.Én még nem figyeltem meg,100%on is ott van a kis jel?
2014. júl. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És valóban. :-) Köszönöm a segítséged, amint energiát kap, eltűnik. Csak azért lepődtem meg, mert 80 %-on volt a töltöttség. Köszönöm!!!
2014. júl. 21. 22:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Az a stamina mód ikonja. Beállítások->Energiagazdálkodás->Stamina..
2014. júl. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! Sehol semmi leírás róla, viszont amint leveszem a töltőről, ismét megjelenik. De így már érthető is :-)
2014. júl. 22. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!