Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megeri meg iPhone 5-ot venni,...

Megeri meg iPhone 5-ot venni, vagy sporoljak inkabb egy 5s-re?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy hivatalosan mar nem lehet kapni, hasznaltan vennem, 110 ezerert. Tehat arat tekintve szerintem jo, azonban tudom, hogy regebbi chip van benne, a kameraja a vaku miatt talan kicsit gyengebb, bar szerintem igy is nagyon jo, nincs benne ujjlenyomatolvaso (mondjuk ez nalam nem elet-halal kerdes, tudtommal mashogy is le lehet zarni), es nem tudom, meddig erkezik ra frissites..

Igazan az A6-os chip es a frissites miatt vannak aggalyaim. Gyozzem le oket, es vegyek egy iPhone 5-ot, vagy sporoljak meg egy 5s-ren(ami legolcsobban 160 000)?



2014. júl. 22. 11:24
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
110ért milyet veszel? 32 gigás, független? amúgy szerintem vedd azt. én úgy vagyok ezzel a fotófényekkel, hogy sokmindenre nem jó, nyilván az 5S sem tud 2 méternél nagyobb sugárban bevilágítani. iOS 8 után talán a 9-et(ha így hívják majd) meg fogja kapni, és annak a javítófrissítéseit, de még az is lehet, hogy az utánalévő főverziót is megkapja...nem lehet tudni, de a lényeg, hogy 2 évre tervezni simán lehet vele.
2014. júl. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerinted egy iPhone kibír 2 évet? :D
2014. júl. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

#2: miért NE bírna ki? 4-em 3 éves volt, mikor eladtam, és használtpiacon szétnézve láthatsz még hasonlóan koros, de jól működő példányokat. Szoftveresen pedig 3-4 évig biztosan támogatják.

Ami azt illeti, 2 év - telefon gyártójától függetlenül - nem olyan hosszú idő, hogy meghibásodjon a készülék. Csak iPhone esetén támogatást is kap hozzá a felhasználó.

2014. júl. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%

iPhone 5s kamerája nem csak a flash miatt jobb, teljesen más az érzékelője (nagyobb méretűek a pixelek, ezért rosszabb fényviszonyok között jobb képeket készít), illetve a képfeldolgozó áramkörön is rengeteget fejlesztettek.

Frissítésből várhatóan iOS 9-et megkapja, 5c-vel megegyező hardver miatt annyira ettől nem tartanék. Teljesítményben, felépítésben azonban 5s sokkal előremutatóbb, ha 2 évnél tovább tervezem vele, vagy élet-halál kérdést csinálsz abból, hogy a játékok a legszebben mutassanak a telefonodon, vegyél 5s-t.

2014. júl. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Egy akkora kijelzőn hogy mutatna jól bármi is?
2014. júl. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
jó, vegyél akkor phabletet...amúgy igen, én is megerősítem, anno másfél évesen vettem egy iPhone 4-et, és 2 évig volt nálam...szervíz nélkül...amúgy igen, 5S-nél nyilván jobb a kamera, de szerintem aki fotózni akar, az minimum vegyen egy lumia 1020-at.
2014. júl. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Fotózásra elég egy Samsung Galaxy K Zoom is.
2014. júl. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%
Análisan inzultált egy Apple alkalmazott, hogy hülyeségek hangoztatása árán is, de nem tudod megállni, hogy valami negatívat állítsál róla?:D
2014. júl. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

1. valaszolo: igen, olyat vennek.

4. valaszolo: epp ez a baj, hogy igy csak 2 evre tudnek tervezni, 5s-sel meg gondolom akar 3-4 evre is, viszont nem tudom, hogy amiatt a +1-2 ev alatt megerne-e tobbet fizetni. Egyebkent jatszani nem szoktam telefonon, csak 1 db jatek van a mostanin is, inkabb az iPadet hasznalom ilyenre.

Tobbieknek is koszonom, meg atgondolom. :)

2014. júl. 22. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!