Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple iPad Mini-t érdemes még...

Apple iPad Mini-t érdemes még venni?

Figyelt kérdés

Nem az iPad Mini Retinára gondolok hanem a régebbi verzióra. Láttam hogy már 60-70 ezer forint környékén lehet kapni.

Megéri még ilyet venni? Vagy már elavult?



2014. júl. 22. 11:56
 1/3 anonim ***** válasza:
használható ugyan még ez a hardver, nekem iPad 2-m van, és akitől annó vettem, neki az volt a véleménye, hogy miután volt minije is, hiába az azonos hardver, kicsit lomhábbnak érezte. tulajdonképpen arra, amire egy tablet való, teljes mértékben kiszolgálja, én személy szerint azért nem mini-t vettem, mert képen egész jónak tűnt, élőben viszont nagyon kicsinek találtam. én azt mondom, inkább gyűjts egy mini2-re, ha ez a méret megfelelő, mégiscsak előrébb van.
2014. júl. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
nekem ilyenem van nagyon megéri gyors,jó kamera, jó aksi
2014. júl. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vedd meg ne szarakodj! Ne hagyd magad befolyàsolni màskor vèlemènyèvel ha neked arra tellik akkor vedd meg! Mire kell? Arra amire kell arra afunkcióra teljessen megfelelö az aksija jó! A kamera jó, akkor MIT szarozol azèrt a pènzèrt nagyon megèri, mert mindig lessz ujabb ami jobb akkor meg azt akarod venni, de az meg dràgabb lessz! Addig takarozzàl ameddig atakaród èr vagy is apènztàrcàd! Az nagyon fajjin kis drab jo mert kis helyen is elfér a k
2014. aug. 5. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!