Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lunmia 635 vélemények?

Nokia Lunmia 635 vélemények?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy jobbak a Windows alapú telefonok az Androidnál. Nagyon tetszik ez a telefon, 1,2 Ghz négymagos processzor, jónak tűnik a képminősége, alapmemóriája kifejezetten nagy, bőven lehet bővíteni. Nekem előlapi kamera+LED nem kell. Viszont nem tudom, hogy az 512MB RAM mire elég. Én nem játszok sokat, ha egyszerre több alkalmazás futtatása, böngésző, email, facebook, youtube akadásmenetes az tökéletes, és persze a HD filmekkel nem tudom hogy áll. Plusz, mennyit bír az akksija normál használat mellett?

2014. júl. 22. 13:01
 1/8 anonim ***** válasza:
1 napot bír az akksi, de amúgy drága és szerintem még ronda is. (persze ez ízlés kérdése)
2014. júl. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és listaáron valóban drága, de T-mibilnál előfzetést váltunk, aranykártyás vagyok és pontjaink is vannak, így kapásból egy 10-15 ezret és részletre vesszük. Viszont ezek szerint egy LG F6-al jobban járnék?
2014. júl. 22. 13:50
 3/8 A kérdező kommentje:
Na mégegyszer essünk neki, szóval * T-mobile, és 10-15 ezret *lefaragtunk.
2014. júl. 22. 13:57
 4/8 anonim ***** válasza:
Felesleges hd filmekket rátenni, egyrészt mert a kijelző nem hd, másrészt mert egy hd film 10 gigabájt
2014. júl. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ezeket mindd köszönöm, és igaz, nem kell HD, de ami nagyon érdekelne az tényleg a RAM.
2014. júl. 22. 14:11
 6/8 anonim ***** válasza:
A legtöbb program tökéletesen fog vele működni, egyedül videót nem fogsz tudni szerkeszteni(+ pár játéknak 1gb kell)
2014. júl. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, játékok tényleg nem kellenek annyira, videoszerkesztésre meg kényelmesebb a számítógép. :)
2014. júl. 22. 14:34
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor meg nincs különösebb baj vele.
2014. júl. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!