Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows Phone rendszerről...

Windows Phone rendszerről vélemények? Előnyök, Hátrányok. Jöhet jó sok vélemény!

Figyelt kérdés
2014. júl. 21. 23:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó. Hasonul az ios-hez.csak az jóval idősebb. Jobban kialakult már. Majd ez is beérik. 8.1-el remélem.
2014. júl. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Előny

-nincs vírus

-minimális rendszerigény

-kinézet

-Microsoft programok

-Office

-Mindegyik készülék frissül

-teljes értékű Offline navigáció


Hátrány

-kinézet

-Google szolgáltatások hiánya

-viszonylag kevés alkalmazás (150e)


Azért írtam mindkét helyre a kinézetet, mert izlés dolga


Személyes véleményem:

Messze nem tökéletes rendszer, de sokkal jobb mint az android. Az alsó kategóriában verhetetlen, és a felsőben is az élen van. Érdemes Nokiát venni, az extra szolgáltatások miatt

2014. júl. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

#2 Az a 150e már 270e, és naponta 500-zal nő. Ill. a Google szolgáltatások közül csak 1-2 az, ami nem működik, és nincs rá alternatíva.


Kérdező: mivel nekem korábban csak más Nokiás rendszerű telefonjaim voltak (Symbian, MeeGo), így személyes tapasztalatom nincs a másik két nagy rendszerrel. Nekem a WP abszolút kielégíti minden igényemet, egyszerű, letisztult, gyors, átlátható, nem 12 egy tucat, dinamikusan fejlődik a rendszer, és az alkalmazások száma is napról napra nő, mint ahogy azt az előbb említettem.

2014. júl. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Nekem pl. Tetszik a kinezete is, stabil , siman eleg a 270ezer alkalmazas nem fogsz 100at sem hasznalni


Sebbesegben siman verri az Androidot ( tapsztalatbol mondom) , nem fagy-lagol

2014. júl. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Androidról váltottam WP-ra. Soha többet nem akarok más rendszert. Letisztult, egyszerű, gyors, stabil, nem fagy le soha, nincs rá vírus és nekem a csempés felület is tetszik. Azt mondják hogy kevés az app. Amit használsz az ottvan. Androidra hiába van több mint 1millió app ha annak a 2/3-a használhatatlan hülyeség. WP 8.1 a legjobb op. rendszer (szerintem).
2014. júl. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem egyetlen egy app hiányzik wp-rő. Google hangouta. Ja meg egy Chrome. De csak a könyvjelző szinkronizálás miatt.
2014. júl. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
De mivel ez MS termék ezért az internet explorerel van könyvjelző szinkronizáció (csak sajnos az asztali IE egy rakás sz@r
2014. júl. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen. Gondoltam nem kell elmagyaráznom miért nem jó nekem az asztali ie... :D
2014. júl. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!