Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Nokia 3410 mértnem menti el...

A Nokia 3410 mértnem menti el az elküldött üzeneteket? T-mobile-os az üzenetküldő szolgáltató.

Figyelt kérdés
2010. jan. 9. 18:50
 1/2 anonim válasza:
Elvileg el kellene menteni. Nézd meg az üzenetek menüben a beállításoknál, hogy milyen hosszúra van állítva az üzenet megtartása, vagy be van-e állítva az üzenet megtartása. Bár nem tudom, hogy 3410-esben van-e ilyen. Ha nagyon zavar 5000-ért kapsz jobb telefont.
2010. jan. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ebben csak olyan van, hogy üzenet érvényessége, de azis maximum időre van állítva... csak akkor tudom betenni az elküldött üzenetekbe az smseket, ha elmentem őket... és én úgyszeretném, hogy alapból berakja oda, mikor elküldtem egyet
2010. jan. 10. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!