Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG G3 VS Nexus 5? Melyik...

LG G3 VS Nexus 5? Melyik miben jobb?

Figyelt kérdés

Nos, a két telefon között vacillálok. Nektek mi a véleményetek? Melyikiet érdemesebb? Hardverben KB ugyanazok, viszont szoftveres téren a Nexus hatalmas előnyben van. Kamerában egyértelműen az LG, anyaghasználat passz. A kijelzőben is az LG. Néztem róla mobilarénás videókat, de én kíváncsi vagyok a ti véleményetekre.


Köszi!



2014. júl. 22. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem Nexus 5:

Leggyorsabb androidos teló, 2 éves szoftveres támogatottság (2015 novemberig, ami valószínű, hogy több is lesz), brutál kijelző, brutál hardver, legjobb szoftver, akksi átlagos, kamera a jobbak közé tartozik telefonos mezőnyben (csak sokak fejében az ragadt meg, hogy nem jó, de azóta volt 4 frissítés KitKatre, ami felturbózta a kamerát.)

Gyári Android felület, ami nem zabálja az erőforrásokat.

Mi kell még? :D

Vedd meg, lehetetlen, hogy rosszul járj vele.


N5 kijelzője mire nem elég? Igaz, "csak" 445 ppi a G3 meg 534, de cserébe jobban eszi a telefont a G3 felbontása, emiatt laggolós a felület kicsit. N5-ön egy deka lagg sincs.

2014. júl. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez elég meggyőző, de azért még várok.
2014. júl. 22. 16:35
 3/5 anonim ***** válasza:
+1 a nexusnak
2014. júl. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nem feltétlenül szavaznám le a G3-at!

Hardverben minden téren veri a Nexus 5-öt! És ha szeretsz belemenni a dolgok mélyébe, akkor akár tehetsz rá CM ROMot, ami a legfrissebb Androidokon alapul.

Nekem Nexus 5-öm van és én is CM11-et használok rajta amióta csak megvan, mivel az jobb! Tehát nem feltétlenül élvez előnyt szoftveresen a Nexus! Persze nagyobb a szoftveres támogatás, a hibák gyorsan kikerülnek...

Ha viszont nem szeretnél belenyúlni, tehát csak is hivatalos Androidot tennél rá, akkor érdemesebb talán Nexust venni. Csak mert véleményem szerint a 2015re megjelenő merőben új, átszabott Androidot (,,Android L") a G3 már nem fogod kiélvezni,mivel ha meg is kapja a frissítést a gyártól, az már teljesen át lesz szabva, akár csak a jelenlegi.

2014. júl. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó, akkor te most a Nexus 5-re szavaztál?
2014. júl. 26. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!