Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4s csengőhang?

IPhone 4s csengőhang?

Figyelt kérdés

Sziasztok, az lenne a kérdésem, hogy videókon néztem, hogy rakják fel iTunesba a zenéket a "csengőhang" oldalfülhöz.

Csak nekem annyi a probléma, hogy hiába csinálom meg az m4r típusú zenéket, nincs olyan oldalfülem, hogy "csengőhangok"

csak zenék, tvműsorok, játéklista, filmek

és ugye nyílván sehová sem engedi belehúzni a m4r fájlokat..

(egyébként a zenéket audiko-val csináltam, nem tudom, hogy lényeges-e de azért leírom^^)



2014. júl. 22. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, honnan szedted a csengőhangok fült. Simán csak hangok fül van. Bármilyen ablakban vagy éppen az iTunesban, menj rá, hogy Fájl hozzáadása a könyvtárhoz.


Egyébként biztosan jó az m4r fájlod?

2014. júl. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
néztem videókat, aztán ott volt olyan fül^^ de ezek szerint akkor az más lehetett^^ csak friss iphonosként még nem látom át úgy a dolgokat :)
2014. júl. 22. 20:22
 3/3 anonim ***** válasza:

De az iTunesban (mielőtt még csatlakoztatnád a telefont) megjelenik már a csengőhang a Hangok fülön?


Ha igen, akkor dugd rá a telefont. Jobb felül menj rá, hogy iPhone, aztán felül a vízszintes menüben keresd ki a Hangok fült. Pipáld be, hogy szinkronizálás, válaszd ki a hangot, aztán vagy jobb alul Alkalmaz vagy jobb felül a kék Kész gomb.

2014. júl. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!