Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Navon Mizu 450 tapasztalatok?

Navon Mizu 450 tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Régóta nézegetem a Navon Mizu m450-t. A neten semmi véleményt, tesztet nem találok róla. Lenne szíves valaki megosztani velem a tapasztalatait erről a készülékről? Ja és légyszíves ne csak annyit írjatok, hogy gyenge, hulladék, hanem indokoljátok is meg ha nem jó valamiért.

Előre is köszönöm.



2014. júl. 22. 20:08
 1/6 anonim válasza:
Osztálytársamnak volt ilyen azt mondta hogy nagyon jó meg minden volt rajta tok de a padon volt és le lökte mert a könyve mögött volt és a képernyö nagy része fekete lett és ott nem érzékel semmit
2014. júl. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szia!


Én 2 napja vettem, és nekem kellemes csalódás!

Ár érték arányban igen jó!

A telefon jól össze van rakva, nem recseg, nem ropog.

A 4 magos processzor a maga 1,3 mhz-eivel teszi a dolgát, és az 1 giga ram is már becsületes.

Amiért én megvettem:

- 2 simes és eddig is 2 simesem volt.

- GPS van rajta ( nem aGPS mint sok telón ) vagyis rendes gps működik benne, ami nem adatkapcsolt, így nem kell hozzá netet használni.

- gyönyörű, nagy kijelző, elfogadható telefonmérettel.

- android 4.4.2 van rajta, vagyik KitKat

- a maga 4 gigája 64 Gb-ig bővíthető


Amit észre vettem, h töltéskor és használatkor a telefon teteje melegszik, nem pedig az alja, így nem "égeti" a kezet.


Hátrányok:

A kamera nem tűéles, a fotó könnyen bemozdul. A vaku harmatgyenge. A videófelvétel viszont ennek ellenére sem szaggat. Ha rángatod felvétel közben, akkor is végig veszi a képet, nem fog "teleportálni" :)


Aksiból már léteznek komolyabbak.


Ennyi pénzért, szerintem jó alternatíva, de tudd, hogy nem egy 150.000.-Ft-os gépet vettél.

2014. szept. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a részletes választ. Mennyire erőteljes a melegedés? Olyan langyos vagy forró?
2014. szept. 16. 19:05
 4/6 Jani 1981 15 válasza:
A telefon teljesen rendben van ár érték arányban tökéletes de öszeségében is teljesen rendben van. Én a tokot( szilikon) és valami nagyobb aksit hiányolok. Ha valaki tudja hol lehet kapni megírhatná. Köszi
2014. szept. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 pindur84 válasza:
Ez a telefon egy lapát szar!!!!! Ha valakinek kell egy kis feszkó akkor vegyen egyet. Én konkrétan félbehajtottam egy vasoszlopon. Az érintője 1 forintot nem ér. Face-t pl. nem lehet vele görgetni mert minden szarba belép akaratunkon kívűl. játszani felejtős mert mire ott reagál a kijelző az érintésre ahol szeretnénk és nem 1 centivel odébb addigra meghaltál. Kamerája kb VGA vicc. Vaku röhejes. zseblámpa alkalmazással semmire nem mész mert a kijelző fényereje erősebb mint a vaku. 3G nagyon instabil van mikor 5 percenként megszakad a kapcsolat és van mikor csak újraindítással lesz 3G ismét. Akku szint kijelzés katasztrófa. azt sem tudja a telefon hány százalék a töltötségi szint kikapcsol mert lemerült de töltöre dugva úgy indul, hogy 84 % igy nem is lepődök meg azon, hogy felpuffad az akku. Szóval értékelésem kacsakő arra jó mert szép lapos.
2016. ápr. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
2016. dec. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!