Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik Telefon éri meg jobban?...

Koplány iDániel kérdése:

Melyik Telefon éri meg jobban? (Többi Lent)

Figyelt kérdés
Telefont szeretnék vásárolni havidíjasan és nem tudom hogy melyiket!? Nézegettem ami meg tetszett az a sony z2, Htc one m8, Lg g3, G flex Szerintetek?

2014. júl. 23. 10:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

LG G3. De én a Xiaomi Mi3-mat ajánlom.


[link]

2014. júl. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Sony z2 melegedési problémák felválik a ragasztás és be szivárog a víz, lg g3 a kijelző felvonásához képest gyenge a processzor ezért hajlamos döccögni, a htc nek a kamerája kicsit gyengébb de én azt választanám mert abszolút minőségi és nem holmi műxar Samsung
2014. júl. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ha nagy a memóriaéhséged:


[link]

2014. júl. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Esetleg az új galaxy s5?? az ratyi?
2014. júl. 23. 10:48
 5/14 anonim ***** válasza:

Igen. MediaMarktba kipróbáltam, nagyon akadt.

A Xiaomi jobb és olcsóbb is.

2014. júl. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ezek közül htc.
2014. júl. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Hagyd mar beken szegenyt a Xiaomival. Leirta a valasztasi lehetosegeket, te meg haromszor megirod neki, hogy a xiaomi jobb ezeknel (meg viccnek is rossz). Nem mondom, az arahoz kepest nem rossz telefon, az egyetlen baj az, ha tortenik vele valami rohadt nehez alkatreszt talalni bele, sot abba se vagyok biztos, hogy ezekre a no name kinai szent sz@rokra letezik-e egyaltalan garancia.

Hogy a kerdesre valaszoljak nalam a G flex egybol kiesik. Azon kivul a tobbi 3 a gyarto jelenlegi legjobb keszuleke. Nekem Z1-em van, teljesen meg vagyok vele elegedve. A felmelegedes tenleg elofordul ha sokat jatszol rajta, de nem olyan sulyos, es allitolag a 4.4.4es OS-el kijavitottak a hibat (ugyanez vonatkozik a Z2-re is). Szerintem a G3-at elrontottak a QHD-val, nem igazan birja el a telo, ezert gyakran laggol tole. Marat a htc one M8 es a Z2, szerintem jelenleg a piacon levo legjobb 2 telefon (meglatjuk majd az Apple mit produkal ez iPhone6-al es a Samsung a Note4-el) nehez dontes. Ha szamodra fontos a kamera akkor inkabb Z2, egyebkent pedig nezz teszteket a neten (ez az elso amit talaltam).

https://www.youtube.com/watch?v=dKCgqeVdZ3w

2014. júl. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A Z2-t érdemes venni.
2014. júl. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A Xiaomishop.hu a hivatalos magyar forgalmazó, és ott kapsz garanciát rá. És egyáltalán nem noname minőségibb mint némelyik "neves" márka. De te használd a túlárazott Z1-et és legyél vele boldog
2014. júl. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Htc One M8 :)

am tényleg érdemes megnézned a Mi3mat,minőségi telefon,stabil rendszerrel,amit hetente frissítenek

mondom ezt "telefontesztelőként".

2014. júl. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!