Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik Telefon éri meg jobban?...

Koplány iDániel kérdése:

Melyik Telefon éri meg jobban? (Többi Lent)

Figyelt kérdés
Telefont szeretnék vásárolni havidíjasan és nem tudom hogy melyiket!? Nézegettem ami meg tetszett az a sony z2, Htc one m8, Lg g3, G flex Szerintetek?

2014. júl. 23. 10:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
igen, ők FORGALMAZZÁK, nem ők gyártják...tehát egy bolti garival ér fel a dolog...egyébként ők egy sima számítástechnikai üzlet, akiknek mellékesbe eszükbejutott, hogy milyen jó ötlet is meglovagolni ezt a kínaitelefon áradatot...jó lehet, ha összetöröd, könnyebben szereznek hozzá egy kijelzőt mondjuk, de hogy olyan rejtélyes gondokra, mint például egyszer csak nem kapcsol be, azzal nem fognak mit csinálni, és valószínűleg cserélni sem fogják, mint mondjuk egy normális, gyári garis teló esetén.
2014. júl. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

úristen nagyon köszönöm hogy ennyien írtatok

Igen kínai nem kell mármint no name :) ink ki adok többet :)

sokszor csalódtam már no name telókban -.-

Köszönöm hogy irtatok :)

2014. júl. 23. 23:18
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem lassan 3 hónapja van Z2-m és teljesen meg vagyok vele elégedve. Mindenképpen ezt ajánlanám neked mert gyönyörű képeket készít, nagyon jól szól a hangszórója, egyszerű letisztult OS, semmivel nem tudtam megszaggatni. A melegedés tényleg igaz de az hogy ettől befolyik a víz az csak tévhit. Sokszor melegedett már nagyon fel de még mindig működik a strandon víz alatt a selfie :)
2014. júl. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Z2
2014. júl. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!