Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tegnap vízbe ejtetem a telefon...

Tegnap vízbe ejtetem a telefonom és nem birom be kapcsolni valami megoldás? :/

Figyelt kérdés
H*lye voltam mert tegnap vízbe ejtetem és én be akartam kapcsolni meg minden :/ Van még rá esély hogy működjön? :(
2014. júl. 23. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyből az eset után ki kellett volna kapcsolni, és ki kellett volna venni az akksit és a tartozékokat (sim, sd kártya stb.).
2014. júl. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 segal jusko ***** válasza:
A rĂŠgi telĂłm ketszer is vizbe esett... AZONNAL kitettem a napra/a radiĂĄtorra vagy hjszaritoval szĂĄrĂ­tottam. Te ezt csinĂĄltad? Ha nem, baszhatod a telĂłt!... Az aksiba ment viz, vagy a kijelzobe, vagy a hangszĂłrĂłba, vagy siman az egyesz telcsi megtelt vĂ­zzel...
2014. júl. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát amikor bele eset akkor ki kaptam szét szedtem meg törölgetem meg minden utána be tetem aksit próbáltam be kapcsolni vagy 10x de nem ment aztán este hagytam száradni reggel be tettem egy tál rizsbe (mert olvastam hogy ezt kell)és utána most próbáltam be kapcsolni de nem sikerül :(( egyébként egy THL w100-rol van szó :/ ja és este a memo kártya felet csak a led világitot amikor be akartam kapcsolni mast nem csinált :(
2014. júl. 23. 13:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Volt nincs.
2014. júl. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Működik :)apum darabokra szedte és meg csinálta :)v
2014. júl. 26. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!