Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nemrég vettem Nokia Lumia 625...

Nemrég vettem Nokia Lumia 625 telefont, és már el is romlott?

Figyelt kérdés

Még nincs meg 1 hete se, egyszer nem esett le stb, tökéletesen működött, aztán az előbb videóztam vele, amikor vissza akartam játszani akkor csak a hang ment, próbáltam beletekerni, akkor meg csak a képkockákat mutatott hanggal, aztán egyszer csak kikapcsolt és azóta nem reagál semmire.


Bekapcsolni nem tudom, tölteni se (legalábbis nem jelez semmit) ha számítógépre rákötöm arra se reagál.

Vajon tönkre ment, vagy meg lehet még oldani?



2014. júl. 23. 14:08
 1/6 anonim válasza:
Akksikivetel gondolom,mar megvolt...(?)
2014. júl. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

hát az a gond hogy ezen a modellen nem lehet kivenni...

Illetve kilehet csak akkor az egész hátulját le kell csavarozni, csakhogy ezek csillag fejű csavarok vannak ott és nincs olyan csavarhúzóm..

2014. júl. 23. 14:17
 3/6 anonim ***** válasza:

1. lépés - rakd töltőre

2. lépés - hosszan, amíg nem rezzen egyet, nyomd együtt a bekapcsoló és a hangerő LE gombot!

2014. júl. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nos közben googleztam egy kicsit, és a soft resettel (hangerő le + bekapcs gomb) sikerült bekapcsolni, de azért elég gáz hogy ilyet csinál egy zsír új mobil...

Ha még párszor előfordul tuti reklamálom...

2014. júl. 23. 14:26
 5/6 anonim válasza:
igen, ezt én is próbáltam anno és segített. amúgy első vagyok. és ugyanilyen gondom volt, csak nekem 2 nap után tökre besza.rt, de aztán csináltam ezt, meg gyári beáll, vissza és azóta okés. szóval nyugi. ja és az előző nokiámnál is ez volt :D
2014. júl. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha új a teló, akkor kell neki még egy kis idő, mire minden rendszeralkalmazás lefrissül és minden a helyére kerül. Természetesen ha később is csinál ilyet, akár rendszeresen is, akkor ott már baj van.
2014. júl. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!