Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Huawei...

Mi a véleményetek a Huawei Ascend P7-ről?

Figyelt kérdés
Örülnék neki a bő választ kaphatnék :D

2014. júl. 23. 15:31
 1/4 anonim válasza:
[link] olvasd végig mindent megtudsz róla.
2014. júl. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már végig olvastam, de szerettem volna más emberek véleményét is meghallgatni. Mivel nem olcsó telefonról van szó, ezért alaposan megakarom gondolni, hogy megvegyem e vagy sem :)
2014. júl. 25. 12:13
 3/4 anonim válasza:

Nem tudok nagy okosságokat mondani, de saját véleményemet azért elmondom.

Gyönyörű a kijelzője és az egész külseje nagyon elegáns és logikus (pl a pöcökkel kinyílós sd és sim kártya helyek). A kamerái is nagyon jók (hátsó 13 mp első 8 azthiszem) és alapból egy nagyon jó kis szerkesztő van rajta aki erre megy. Nagyon szép gyors szinte alig kell hozzá érni hogy érzékeljen és nekem külön tetszik hogy van rajta kesztyű mód:D sok olyan dolog van rajta ami könnyíti a használatát és ez hasznos. Néha itt is van az mint a többi huaweinél hogy az ikonok kicsit később töltenek be sajnos. Hát egy profi telefon szerintem megéri az árát. De ha jobb meg szakmaibb válaszokat akarsz írd be youtubeba hogy huawei ascend p7 vélemény és kapsz:D

2014. júl. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Már a you tube-on is végig néztem az összes vidit :D Csak úgy gondoltam hogy jó lenne 'nem hozzáértő' emberek véleményét is meghallgatni, hogy egy átlag felhasználónak milyen érzései vannak a készülékkel kapcsolatban :D Amúgy egyre jobban szimpibb a teló.


Köszönöm a válaszokat :)

2014. aug. 7. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!