Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG l90 vagy Huawei Ascend P6!...

LG l90 vagy Huawei Ascend P6! Melyiket vegyem meg?

Figyelt kérdés
Nem tudom melyiket is válasszam, mert az LG-ben az android kit kat van, ezért gyorsabb de nem tetszik a kinézete. A Huawei-nek tetszik a kinézete, a menüje, meg a kamerája, csak az szól ellene hogy nem ismerem a márkát és nem tudom, hogy hosszú távra érdemes lenne e. Jelenleg Samsung Galaxy Young van, amiből már nagyon elegem van, utálom!

2014. júl. 21. 18:58
 1/7 anonim válasza:
A Huaweitől mentsd meg magad!!! P1-em van, egy sz.r az egész! 3 hónapos, egy telefonnal sem kínlódtam ennyit mint ezzel. Hívni nem tudok, mert elsüketül az egész, normális romot felpakolni képtelenség rá, mert mindenhol a sok kínai sz.r jelenik meg benne! 4 napja szenvedek vele, már azon voltam hogy kib.szom a kukába az egészet, mert az elmúlt 15 évben ennyire fos telefonom sosem volt. Szép képet csinál meg minden, de alapvető dolgokat nem lehet vele csinálni. Szóval sztem LG-t vegyél, a huaweiket felejtsd el...:/
2014. júl. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:S Köszönöm a választ, még lehet hogy meggondolom
2014. júl. 23. 15:22
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha romokat pakolgatsz rá, persze hogy tönkremegy.

Annyi szól a P6 ellen, hogy noname processzor van benne ezért playbõl egy pár dolog nem kompatibilis. De ha nem játszol rajta, akkor teljesen jó telefon.

2014. júl. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Azután kezdtem rá ROMokat rakni, miután elsz.ródott! Azt hittem egy szoftvertelepítés megoldja a problémát...totál újonnan kezdett elszaródni, viszont a google play problémát amit írsz azt nem tapasztaltam, mert amit leszedtem minden kompatibilis volt vele
2014. júl. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :D
2014. júl. 30. 08:58
 6/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

Szerintem a te Ascend P1 telod , gyari hibas lehet , nekem

ascend g300 volt ugyanabban az evben jelent , semmi gond nem volt velle , tobb mint 2 evig hasznaltam, a P1-nek pedig jobbnak kell lennie.

En a Huawei Ascend P6-ot vennem

2014. júl. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi :)
2014. aug. 7. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!