Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Galaxy note 3-al kapcsolatba...

A Galaxy note 3-al kapcsolatban kinek milyen tapasztalatai vannak?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett viszont sokan szidják pl. : belassul egy idő után, lefagy..

2014. júl. 23. 17:50
 1/6 Come back ***** válasza:
Ez nem igaz, hogy lassulhat be vagy fagyhat le egy négymagos processzor 2 gb RAMmal?
2014. júl. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ilyen teren abszolut nem ertek hozzajuk.. De osztalytarsamnak pl a Galaxy S III van es neki rendszeresen befagy.
2014. júl. 24. 14:16
 3/6 Come back ***** válasza:
Persze, mert nem használja a clean master alkalmazást! Azért fagy be. Ha nincs a telefon karbantartva, akkor naná, hogy fagy. Mellesleg a Samsung S3nak csak 2 magos processzora van, igaz ez még nem jogosítja fel a fagyásra. Nekem Note 2 van. S a legszigorúbban kijelenthetem, hogy hibátlan készülék
2014. júl. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ésszel és odafigyeléssel majdnem minden telefon fagyás és lassulás nélkül üzemeltethető.

Nekem Galaxy S4-es van. Négymagos 1.9-es proci, soha nem fagyott, és még csak be sem lassult.

Használok Clean Mastert, és ha sokat nyomkodom, meg főleg ha navigációt is tolom, akkor kétnaponta reboot. Volt már, hogy naponta rebootoltattam, de akkor szinte egész nap ment az iGO, TrafiHunret... stb, és úgy gondolom, ez ezek után jár neki. Te is alszol kicsit, ha kimerültél a munkában. ;)

2014. aug. 17. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*TraffiHunter
2014. aug. 17. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Jogos,jogos amit írtatok! :) Köszönöm szépen !

Igazából a note és az iphone 5s között filóztam de nekem az 5s nem érné meg mivel nem tudom kihasználni.. a note-ban pedig a nagysága fogott meg mivel nem tudok nagyon gép/laptop közelben lenni és annak a nagysága sokkal kényelmesebb lenne ezáltal :)

2014. aug. 17. 01:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!