Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S3 miért...

Samsung Galaxy S3 miért recseg telefonálás közben?

Figyelt kérdés
10-ből 6 alkalommal nem sikerül telefonálnom, újra kell hívnom, vagy vissza kell hívatnom magam a másik féllel, mert annyira torzít a telefon, hogy egy szót sem értek belőle. Ilyenkor kihangosításkor és fülhallgatóval is ezt csinálja, már próbálgattam. Vodafone-os vagyok, a családban mindenki az, de senki nem tapasztalt még ilyen problémát. Másik S3 is van a környezetemben, és ő sem érzékelt még ilyet. Mi okozhatja? Más készülékkel tapasztaltatok már hasonlót? Szervízbe fogom vinni, de csak ősszel, mivel addig folyamatosan utazom, és szükségem van a telefonra.
2014. júl. 23. 12:52
 1/5 anonim válasza:
Írd meg kérlek ha kiderült, nekem is ez a bajom
2014. okt. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nemsoká szervízbe viszem, mert az akkumulátor is elromlott, meg a töltője is. Írok majd, ha kiderül, mi volt - a szervízeket ismerve hónapok kérdése csak. :D
2014. okt. 16. 22:25
 3/5 anonim válasza:
okés, várom a válaszod :)
2014. nov. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megérkezett a szervízből. A recsegés miatt elvileg semmit nem javítottak rajta, de mióta visszakaptam még nem is volt rá példa, kíváncsian várom a folytatást. Az akkumulátort és a töltőt cserélték.
2014. nov. 14. 18:46
 5/5 anonim válasza:
Köszönöm, hogy megírtad! :)
2014. dec. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!