Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 930? Megvásárlás...

Nokia Lumia 930? Megvásárlás olcsón?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most kezdtem el dolgozni és most lesz meg a legelső fizetésem! Csak egy alap telefonom van... Szeretnék venni okostelefont és az Android kizárt mert fagyós sz*r. WP-ben gondolkoztam, ma próbáltam ki egy erő mű ( Lumia 520 telon) Szerintetek Megérné megvenni a Lumia 930 telót? Jelzem nemakarok romolgatni stb meg ilyen sz*rságok! Lesz ez még olcsóbb? Vagy túlűrazott az egész telefon? Hosszabb távra tervezek... Válaszokat előre is köszönöm! Akink van ilyen telefonja éleményezze

2014. júl. 23. 18:26
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
De akkor erre menne el az összes fizetésem. Megérné elverni csak 1 telora a fizum?
2014. júl. 23. 18:35
 2/11 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg érdemes lenne megvárni míg Megszünik a nokia és Microsoft telefonok lesznek?
2014. júl. 23. 18:42
 3/11 anonim ***** válasza:
túl van árazva... ennyiért már jobb telefont kapni. Nekem a lumia 925 kb 78.000Ft, ez még éppen megéri kategória. Szóval várjál vele, 1-2 hónap és már csak 120.000Ft lesz kb
2014. júl. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nekem már a jövőhónapban kellene. Szerinted jövőhónapig lentebb megy az ára? Vagy milyen telot vegyek? Nagy kijelzőset szeretnék! Melyik szolgáltatótól vegyem? Függetlenül nem olcsobb lenne?
2014. júl. 23. 18:51
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

"az Android kizárt mert fagyós sz*r."


Ha ennyire értesz a dolgokhoz, elég neked az alap telefon is.

2014. júl. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Volt androidom... igazad van ha fagy az android akkor nem kell telefon tökre igazad van :D
2014. júl. 23. 18:58
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem ne a szolgaltatotol vedd, netrol rendelve olcsobb, es ha jol keresel meg tobb extrat is kapsz hozza
2014. júl. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Pl miket? És hol lenne érdemes rendelni normális garanciával?
2014. júl. 23. 19:23
 9/11 anonim ***** válasza:
A jobb androidos telefonok nem fagynak, enyém se. :P
2014. júl. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mobilaréna topikban azért váltott valaki LG G3-ról (!!!), mert laggolt.


Kérdező: ha Telenornál veszed, az független (többen már kipróbálták, tényleg az. Az összes Lumia 925 és 920 is az volt a Telenornál); illetve T-mobile-nál most 20%-os webshopos kedvezmény van. Azzal nem értek egyet, hogy nem éri meg az árát, mert igen ütős konstrukció a 930, mind anyaghasználatát, mind hw tekintetében, és mint egy teljesen új csúcsmodell igen kedvező áron kezdett.

2014. júl. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!