Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell beállítani az...

Hogyan kell beállítani az iPhone id-t? Láttam vannak felsorolva kérdések, azokra mindre válaszolni kell? ( kedvenc könyv stb . )

Figyelt kérdés
Melyik ingyenes vírusirtót valamint alkalmazásokat stb .érdemes letölteni ?

2014. júl. 24. 08:49
 1/2 anonim válasza:

Igen válaszolni kell, viszont arra figyelj, hogy a korodat (Ha kéri) min. 20 évesre állítsd, mert nem fogja engedni, ha annál kisebbet állítasz be.

Vírusírtó alkalmazás magában nincsen, mert az Apple "megjavítja" saját magát. Viszont ha a Safari bead valamit, hogy vírusos a telefonod és bead valamit, hogy töltsd le, ne dőlj be neki! Én letöltöttem, majd másnap vihettem a szervízbe mert olyan lassú lett, hogy még a feloldásig is várni kellett.

2014. júl. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ! Valóban tapasztalatlan vagyok még ,csak 2 napos az iPhonom .Nem akarlak traktálni,de érdekelne egy két dolog . Miket érdemes letölteni,amik hasznosak lehetnek ? :-)
2014. júl. 24. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!