Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nexus 5-höz milyen fülhallgató...

Nexus 5-höz milyen fülhallgató? (többi lent)

Figyelt kérdés

Mivel a Nexus 5-höz,nem adnak gyárilag fülhallgatót,így abban szeretnék segítséget kérni,hogy milyen fülhallgatót ajánlotok ? Maximum 7000-8000 Forint kb. (nem tudom mennyi pontosan euróban de max. 25 euró,mivel szlovákiai vagyok)

Ezek a márkák jöhetnek szóba: Skullcandy,Sony,Razer és Apple EarPods,vezérlő gombok nem fontosak, hogy működjenek. Melyik működik a Nexus-sal és melyik lenne a legjobb választás ? Pontos típust kérek,a lényeg hogy kényelmes legyen,ne essen ki a fülemből,jól szóljon és az ára max 25 euró. Előre is köszi!



2014. júl. 25. 11:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez sennheiser, és nincs az általad említett márkák között, de hidd el hogy egy neves márka a Sennheiser. Jó minőségő, cuccaik vannak. Nekem is sennheiser fejhallgatóm van.


Ezt találtam neked ipon.hu-n, ami 7-8000 ft és népszerű volt.


[link]

2014. júl. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :) Ment a zöld!

Még annyi,hogy játék közben melegszik a telefon tudom, hogy másnak is,de nem annyira gond ? Real Racing 3 -at szokok rajta játszani (LG Nexus 5),a közbe melegszik eléggé,ezmiatt játszhatok vele nyugodtan ? (fél vagy 1 órát,mindenképp csak szombat-reggel fél vagy 1 órát játszok rajta,esetleg hétközbe is reggel csak szintén fél vagy 1 órát.)

2014. júl. 25. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!