Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4S vagy Sony Xperia M2?

Iphone 4S vagy Sony Xperia M2?

Figyelt kérdés

Egy új telefont szeretnék venni. Ha már egy nagyobb összeget szánok rá, olyat vennék, ami megéri az árát.

Melyik a jobb?



2014. júl. 25. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:

4S-t nem vennék már nagyon régi.

Én inkább egy Nokia Lumiát vennék ilyen árkategóriában

2014. júl. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
régi, de jó, én 4S-t vennék. Lumiát csak azért nem ajánlok JELENLEG, mert nekem is az van, és 4S-ről váltva csalódás, én inkább azt tenném meg, hogy most egy 4S-t vennék, majd fél-1 év múlva megpróbálnám a wp-t.
2014. júl. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jobban tetszik az Iphone de barátnőm ajánlotta a Sonyt, neki is M2-je van. Az Iphoneba csak 2 magos processzor van az M2-be meg 4 magos. Meg az M2-nek nagyobb a kijelzője. De nekem úgyis az internet a fontos, arra használnám meg néha játékra
2014. júl. 25. 22:05
 4/5 anonim válasza:
Barátnőmnek M2 van és meg van vele elégedve, kicsit nagy a készülék (nem fér bele a zsebébe)de ez annak köszönhető, hogy szép nagy a kijelzője, egyáltalán nem akad eddig és ár/érték arányban jó választás volt. A nagy méret nőknél pedig tudjuk azért nem gond mert 95%-ban van náluk táska amiben kényelmesen elfér! ;)
2014. júl. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sony M2
2015. jan. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!