Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri Nexus 7 2013-asból egy...

Megéri Nexus 7 2013-asból egy 32GB osat venni?

Figyelt kérdés
Az érdekelne hogy mennyire bonyolult bővíteni pendrivval? Mert olvastam hogy nem mindenkinek megy az írás és olvasás külső tárhelyen. Meg még az érdekelné hogy, mennyi tárhely marad szabadon a 16GB os változatban a szoftver melett. Esetleg nem tudtok ilyen tulajdonsággal rendelkező olcsóbb tábletet?

2014. júl. 25. 14:15
 1/1 anonim válasza:
Nekem 16 gbs van és azon 11gb hely marad a szabadon. Szerintem a 32gbos akkor éri meg ha sok mindent akarsz rajta tároni. Én 11gbon kicsit szűkösen de elférek. Amugy majdnem ugyanaz a ketto és a 16gbsnek nagyobb a ramja. :)
2015. márc. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!