Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen használt telót ajánlato...

Milyen használt telót ajánlatok 100 ezerig?

Figyelt kérdés
Milyen telefont ajánlatok és miért?

2014. júl. 25. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Eleinte én is így tettem fel a magam kérdését.

Aztán leszűkítettem arra, legyen xy márka 2 éves modellje. Alkudoztam. A tulajok horror árra tartottak olyan leesett vackokat, amikeknek kicserélték a tokját. Ráadásul mondjuk 2 év alatt a telefonok világában minden teljesen megváltoozik.

A lényeg, hogy a helyedben nem más levetett dolgai közt keresném a használhatót, hanem vennék egy újat.

No jó, nem olyan témobilos pannonos anyámtudja milyen trendit, hanem felmennék egy hongkongi oldalra, és meghozatnám.

Tudom, sokat kell hozz olvasnod, és elvetned minden reklámokban sugallt butaságot.

De pl pandawill egy jó kiinduló alap.

És a 100 ezer felét még meg is tartod úgy, hogy egy szuper telefonod lesz.

2014. júl. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igazábol angliaban lakok nincs pannon :)

Egy samsung galaxy s4-et néztem ki ami ennyibe kerül és van itt egy telefonos üzlet és annak a boltnak a tulajdonosáé ez a telefon (sajàtja) és ő mondta hogy ennyiért csak nekem ideadnà.

Ha már egy telefonosé a telefon gondolom nem nagyon lehet baja meg biztosan adna rà garanciàt vagy valami..

Azért kérdeztem hogy ki mit mondd hogy ki mit ajánl iphone 5 vagy sg s4 vagy bármi hasonlók.

Mert még nem vagyok benne biztos hogy milyen telót vegyek ami már egy jó pàr évig kibirná és nem válna unalmassà.

2014. júl. 25. 16:07
 3/6 A kérdező kommentje:
Ennek az s4-nek 240 font az ára nem tudom mennyi a forint ez a 100 ezer csak egy kb. Volt
2014. júl. 25. 16:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Xiaomi Mi3
2014. júl. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kérdező.. ***** válasza:
240 font az kb 88000 forint.Attól függ hány éves a teló,mert itthon olyan 120k körül már lehet újonnan kapni sg4-et.
2014. júl. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszokat vettem eggyet kéket 200 font ert minden tartozekkal es hibatlanul mukodik :)
2014. júl. 26. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!