Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első motornak mit ajánlatok...

Első motornak mit ajánlatok A2 jogsihoz?

Figyelt kérdés
Legalább egy 250-eset és olyan 300.000 Ft árkategóriára gondoltam. Melyik érné meg a legjobban? Természetesen a használt piacon keresgélnék. Ja és annyi még, hogy már régebb óta megvan a jogsi csak most jutottam el oda, hogy saját motorban gondolkodhassak.

2014. jún. 16. 11:26
 1/4 anonim válasza:
Semmiképp se vegyél olyan motort ami toppon van, mert láttam már 10 éves motorjogsist is borulni. A lényeg hogy olyat válassz aminek jó a stabilitása, tehát ebből adódóan van súlya, mindenképp 100 kiló feletti kéne, nem mindegy hogy hány ütemű illetve az sem hogy van-e a motornak eleje, ami fogja a szelet (naked motoroknál nincs). Egy 250-es Suzuki Bandit szerintem jól megállná a helyét, esetleg ha inkább túrázni akarsz hosszútávon és nem számít annyira a sebesség akkor érdemes Hondában gondolkodni. Remélem tudtam segíteni.
2014. jún. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Aha én is a Banditon gondolkozom leginkább, igazából nekem a naked-ek tetszenek tehát annyi biztos, hogy mindenképpen ezen belül választanék. Igen, köszi tudtál segíteni.


És ha már Banditnál tartunk, akkor még azt szeretném megkérdezni, hogy mennyi a reális ára mondjuk egy olyan 1996-1997(vagy fiatalabb) körüli korához képest jó állapotú Banditnak?

2014. jún. 16. 16:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem mernék 250-est venni, ami 20 000-et pörög, de nem vagyunk egyformák. Egy Suzuki GS 500-at ajánlanék, azzal nem rontasz el semmit :) Az, hogy nehéznek kell lennie, hülyeség. Minél könnyebb, annál jobb! Bár 100kg alatti 250+ motort úgysem találsz... Nézz utána a GS 500-nak, ha tetszik külsőleg, mert nagyon jó motor! :)
2014. jún. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi neked is! Nézetem azokat is csak az a baj, hogy szerintem nagyon drágák önmagukhoz képest...
2014. jún. 21. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!