Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Külföldi iPhone Magyarországon...

Külföldi iPhone Magyarországon? Többi lent!

Figyelt kérdés
Felteszek egy példát.: Ha pl. az eggyik ismerősöm kint Amerikában dolgozik, és vesz egy iPhone-t nekem, mert jön haza Magyarországra akkor abban van magyar nyelv és itthon is lehet valahogy telefonálni? Mert már hallottam r-sim-ről amivel meglehet oldani ezt a problémát... És még írjatok példákat hogy még hogyan lehet megoldani hogy itthon is lehessen normálisan telefonálni! Előre is köszönöm! :)

2014. júl. 25. 21:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Ennél összetettebb a dolog.

Először is milyen modellről van szó? Használt vagy új?

A legjobban akkor jársz ha az ismerősöd független készüléket vesz neked.

Magyar menü lesz benne.

2014. júl. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
így van, magyar lesz benne, és függetlent hoz, akkor jó lesz. r-sim-mel az a baj, hogy szoftverfüggő, tehát ha megveszed, akkor kénytelen vagy lemondani a frissítésekről. ~15ezerért veszel egy mostanit, ami iOS 7.1.x-re jó, ráfrissítenél iOS 8-ra, amikor kijön, akkor megint vehetnél egy újat, mert nem fog vele működni jó esélyel.
2014. júl. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Jövöre gondoltam az iPhone 6-ot :) és úgy hogy nem tudom hogy Los Angeles-ben van-e hivatalos Apple bolt de egy Apple boltban újjan venné meg nekem.
2014. júl. 26. 21:56
 4/18 anonim ***** válasza:

De, ez így megoldható.

De remélem, nem a pár száz dolláros árakra gondolsz ami az apple.com on vannak!

2014. júl. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Mert nem lehet megvenni 199$-ért?
2014. júl. 27. 08:43
 6/18 anonim válasza:
Elvileg gyárilag kellene benne legyen én is külföldről vettem és van benne
2014. júl. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Hol vetted? Mennyibe került? És akkor itthon normálisan tudsz vele telefonálni, és van magyar nyelv?
2014. júl. 27. 09:38
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem 199be kerul. 199 az előfizetéses változat ára, ahhoz ég fizetni kell a havidíjat, és magyar papírokkal nem is lehet megvenni.
2014. júl. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
És ha 199$-ért megveszi és már hozza nekem Magyarországra akkor jó lesz Apple iPod Touch 6-nak? XD
2014. júl. 27. 17:15
 10/18 anonim ***** válasza:

Az ismerősöd nem fogja megvenni neked, mert akkor fizetnie kellene az előfizetést. Azt meg miért tenné? :)


Az előfizu nem fizetésével járó következményeket meg gondolom nem szívesen viselné.


Nagyon jól hangszik az olcsó iphone, de fel kell fogni (millióan kérdezték már ezt és sokan hitték azt hogy 200ért iphonet osztogatnak usában) hogy NEM LÉTEZIK OLCSÓ IPHONE! :)

2014. júl. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!