Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehetséges mobiltelefont...

Lehetséges mobiltelefont venni részletfizetésre meglévő előfizetéssel úgy, hogy ne változzon meg a számom?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi, hogy megoldható lenne-e az, hogy részletfizetésre vásároljak telefont. Nem szeretném, hogy megváltozzon a telefonszámom, mivel a családommal egy olyan csomagban vagyunk, amin belül ingyen beszélünk egymással és ezt bonyolult lenne megmacerálni. Arra vagyok kíváncsi, hogy így is lehetséges-e készüléket vennem részletfizetésre, mert anyagi okok miatt csak így tudnám megoldani. Előre is köszönöm a válaszokat!

2014. júl. 25. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges!
2014. júl. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vételkor még fel is ajánlja az eladó.(bár nem mindig)
2014. júl. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor be is megyek érdeklődni az üzletbe! Köszönöm!
2014. júl. 25. 22:53
 4/5 anonim ***** válasza:

"Köszönöm a válaszokat, akkor be is megyek érdeklődni az üzletbe!"


Mégis minek kérdeztél rá itt, ha egyébként is megkérdezed ott, ahol biztos választ adnak?

2014. júl. 26. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mégis minek írtál ide, ha semmi értelmeset nem tudtál hozzáfűzni a kérdésemhez?

És csak hogy nyugodtan aludj: azért, mert momentán nincs túl sok szabadidőm és nem szerettem volna felesleges köröket futni úgy, hogy a végén nem megyek semmire.


További szép napot!

2014. aug. 4. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!