Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Öntörlő alkalmazások, mi a...

Öntörlő alkalmazások, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Egy Samsung Galaxy Note II boldog tulajdonosa vagyok, de egy két dolog eléggé zavaró, mint például az, hogy vannak olyan alkalmazások amik letörlik saját magukat a telefonomról csak úgy. Pont tegnap esett meg az, hogy a telefonom lefagyott, majd újraindítás után azt vettem észre, hogy az eredmények.com, a 100 doors, a Simpsons, és a Temple Run 2 letörölte magát a telefonomról. Az ikonjuk helyén egy búsan néző android figura van, és amikor rá akarok menni kidob egy üzenetet, hogy az alkalmazás nincs telepítve. Ugyanezt eljátszotta a MindigTV-vel is, és nagyon zavaró hogy mindig mindent újra le kell töltenem a play áruházból. Sehol nem találtam letöltött fájlt, sőt az alkalmazás kezelő se találta őket, kompletten letörölték magukat a készülékemről. Erre van valami megoldás? Nagyon zavaró. Előre is köszönöm.

2014. júl. 26. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Az sd-kártyát nem vetted ki?

Az csinál ilyet.

2014. júl. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem vettem ki, pont azon gondolkoztam, hogy az zavarhat be mert nem kompatibilis, de aztán rájöttem hogy annak kell lennie, mert az előző telefonom egy Samsung Champ volt és abban kifogástalanul működött. Meg ugyanúgy töröl telefonmemóriából, mint SD kártyából.
2014. júl. 28. 08:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Vedd ki, formázd meg géppel, mert az előző telefon adatai összezavarhatják ezt!
2014. aug. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!