Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 5230-as telcsibe jó a...

Nokia 5230-as telcsibe jó a 16 gigás micro SD kártya? Illetve telefonokban a wifinek mi értelme van?

Figyelt kérdés

1. Most 8 gigás van benne, de le akarom cserélni egy 16 gigásra. Valahol olvastam, hogy 16 gigáig lehet bővíteni. Szóval akkor vehetek bele olyat?


2. A másik kérdés a wifiről szólna. Az én telómban nincs, és eddig néha hátránynak éreztem. De most belegondolva , szerintem teljesen felesleges. Mert ha pl. a GPS-t használom, akkor az nyilván az előfizetéses nettel megy és nem úgy van értelme, hogy wifivel ráakaszkodok más netjére /mert ugye értelemszerűen mozgásban vagyok, ha GPS-s használok/.

Itthon pedig valószínűleg nem telefonnal fogok netezni, hanem géppel, ami sokkal kényelmesebb.

Maximum kávézókban meg ilyen helyeken lenne értelme, de állítólag azoknál is valami jelszó kell hozzá...


Köszönök előre minden választ!!!!


2014. júl. 26. 13:04
 1/2 anonim ***** válasza:
2014. júl. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt írja, hogy "Up to 16GB", szóval ezek szerint igen. THX! :)
2014. júl. 26. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!