Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi értelme van a törzsvásárlói...

Mi értelme van a törzsvásárlói kártyáknak? Van valami "mellékhatásuk" (negatív velejárójuk)? Ti szoktatok kiváltani ilyen kártyákat?

Figyelt kérdés
(Bocsi, ha rossz kategória, de nem tudom hogy hová illene igazán :))) )

2012. márc. 19. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Negatív nincs. Mondjuk meggazdagodni sem lehet velük. Nekem jó pár van, pl: Tesco, Supershop, Smart, Praktiker, Bricostore, Dm, Rossmann, Decathlon, Hervis, Alexandra. Ha ott vásárolok, odaadom. Tescobvan pl. 1000 Ft-os utalványt küldtek, Supershop kártyán néha duplázva fogadják el...

De semmi negatív nincs, ha nem használod, akkor nem használod.

2012. márc. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Általában az elérhetőségeidért cserébe adják, amikre azután reklámot küldhetnek neked. Ezen kívül egyszerűen ezzel próbálnak rendszeresebb, gyakoribb vevőt csinálni belőled: ha két bolt ugyanazt árulja, és az egyikben van 0,5 százalék kedvezményed, meg még nyerhetsz is valamit, akkor remélik, hogy azt fogod választani, és hozzájuk viszed a 10-100 százalék kereskedelmi árrést (most mondtam két hülye számot, lényeg, hogy jóval nagyobb, mint a kedvezmény).
2012. márc. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 hollófernyiges ***** válasza:
Csekkolják a vásárlási szokásaidat és annak megfelelő reklámokat kapsz.
2012. márc. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem Penny Marketes van, és van olyan, hogy törzsvásárlói kártyával v.milyen termék 20-30%-kal olcsóbban megvásárolható.


Van Möbelixes kártyám is.


Amúgy mind a kettőt a boltban adták, nem én kértem.

2012. márc. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 búzaszem válasza:
Muszáj kiváltani, mert pl. a tescoban komoly különbség van a Clubcard-os ár és a sima között. Persze van, ahol nincs semmi ilyen, pl. az Aldiban. Épp azért szoktam oda járni.
febr. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!