Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Legjobb választás 30ezer körül?

Legjobb választás 30ezer körül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Telefont szeretnék venni, olyan 30-35ezer Ft körül. 35nél nem igazán szeretnék rá többet költeni. Tudnátok segíteni, hogy melyik lenne a legjobb választás szerintetek? Csak annyi lenne a kérésem, hogy android legyen.


Köszönöm előre is! :)



2014. júl. 26. 14:22
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Motorola Moto E...jobb Androidost ennyiert nem kapsz.
2014. júl. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bár ez legjobb esetben is 40ezer, de nem rossz.
2014. júl. 26. 14:37
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

100 dollár körül már nagyon jókat kaphatsz.

[link]


Erre még 27 százalék áfa jön rá, de azzal is belül maradsz az általad megadott sávon.

2014. júl. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezek nem telefonok.
2014. júl. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Telefonok csak éppen nem márkásak.
2014. júl. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Most lehet, ezt mondjátok magatokban, ilyen olcsón, és még válogat is?


Nos az igazság, hogy most romlott el végleg az elég fiatal, és elég drága telefonom, szóval még egyszer nem fogok kiadni annyi pénzt. Így annyi elvárásom lenne, hogy lehetőleg olyan márka legyen, amiről hallottam életemben, és esetleg itthon is kapható, és nem valami drogbárótól kell megrendelnem. Szóval én egy egyszerű, lehetőleg 2014es, tartós, ismert márkájú telefonra gondoltam. De azért köszönöm!

2014. júl. 26. 21:15
 7/8 anonim válasza:
Mi lett az előzővel mi lett a baja?
2014. júl. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Egy Huawei ascend g300 volt, kb 5 hónapja egy szabályos vonalban megrepedt a képernyő, de érezni nem lehetett, szal ha végig húztad rajta az ujjad nem érezted. És kb. rá 3 hónapra szét folyt benne a pixel. Vodafone-nál szerintem k*rvára illreális 25ezret kértek volna a szerelésért, ezért elvittem egy magán céghez akik egy tizesért olcsóbban megcsinálják.. Na kb 3. hét mulva visszakaptam 3x rosszabb állapotban, mint ahogy beadtam. Nem tudták kicserélni, (és még mielőtt beadtam a repedés fölötti rész látszódott, mindent lehetett vele csinálni, még játszani is, csak a repedés alatti rész telljesen elfolyt). Na mire visszakaptam már be se lehetett kapcsolni, ha bekapcsoltam csak egy fura recsegést lehetett hallani, mintha egy bomba lenne. És aztmondják, hogy még be se lehet adni, mert minden alkatrész tönkre ment benne. Azt tudnám, hogy mi a jóistentől..
2014. júl. 27. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!