Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb választás?

DikkSu kérdése:

Melyik a jobb választás?

Figyelt kérdés

Az alábbiak közül melyik éri meg a legjobban?(gondolok a felhasználhatóságra,illetve a telefon tulajdonságaira)

Az alábbi készülékek:Nokia Lumia 625,Alcatel One Touch Idol 2 mini S,LG Optimus F6



2014. júl. 6. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nokiát felejtsd el. A maradék kettő közül inkább az LG
2014. júl. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
nokia a legjobb!
2014. júl. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én android párti vagyok, de ezek közül a lumia...

Aztán az LG.

2014. júl. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nokia 635:) szemben 625tel cserélhető az akksija (625nél ez külön szervíz), újabb modell, és forintra pontosan ugyanaz az áruk. Nem tudom, hogy az elején miért mondták, hogy felejtsd el a nokiát. WP egyébként egy sokkal gyorsabb, fagyás mentes, stabil rendszer mint az android (ha gondolod ezt később jobban el is tudom mondani, hogy miért). Jár hozzá egy ingyen navigáció, amilyet Androidon kb. 15 000 forintért vehetnél legálisan. Szóval egyértelműen Nokia szerintem. LG-ben nincs 4G és az Alcatelben a processzor is jobb. De sajnos egyik márkával sincs tapasztalatom, csak Samsung androiddal. Minden esetre utána Alcatelt venném, és végül LG. A két androidosban több a RAM, de ez kicsit csalóka, mert a WP-nek viszont eleve kisebb az erőforrásigénye. Ugyanazon a hardveren gyorsabb lesz mindig is a WP, mint az Android. Sajnos az android hordozhatósága miatt nem egy túl hatékony rendszer, még a legdurvább hardveren is képes meg-meg akadni. WP elég minimális hardverrel bírja (cserébe csak azon fut jól, amire tervezték), és gyors, nem használja nagyon a hardvert.
2014. aug. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nokia szar. Ugy belassul az is mint a gépeken windows-ok. Háát eze közül? Alcatelt utálom. Akkor Lg de samsung miért nem? :)
2014. nov. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lg is laggol
2014. nov. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1 éve használok Nokiát Windows 8al/8.1-el, és egyszer nem lassult be. Szemben előtte, ami android volt, na, az egy új rommal bírta nagyjából jól 1 hónapig, aztán mehetett is rá az újabb, ha nem akartam folyton azt nézegetni, hogy most a tárcsázó lassú, vagy épp az SMS küldő akadt ki, és majd talán 5ödjére elindíthatom, és akkor talán SMS-t is írhatok. Na, ilyen 1 év WP alatt egyszer nem jött elő. Lehet, hogy az Android nem minden készüléken olyan rossz, mint nekem volt, de hogy a WPről előttem hülyeséget írnak az egészen biztos.
2014. nov. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!