Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5S bankkártya nélkül?

Iphone 5S bankkártya nélkül?

Figyelt kérdés
Most vettem egy iphone 5S-t, csináltam Apple ID-t, már le töltöttem gépre az iTunes-t, le akartam tölteni egy ingyenes alkalmazást, de egyszerűen nem engedi mert feldob egy ablakot hogy adjam meg a bankkártyámat, és csak olyan lehetőség van hogy Visa, MasterCard meg még egy valami, de olyan hogy None, olyan nincs. Ilyenkor mit kell csinálni?
2014. júl. 26. 16:37
 1/2 $triker ***** válasza:
Elkéreid valamelyik szülődtől a kártyáját 1 percre, csak hitelesítés végett van rá szükség végülis, meg, hogy majd azzal tudj vásárolni. De elég ha elkéred, beütöd a számsort és működik is ;)
2014. júl. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Nem Tomka válasza:
Letöltöd pcre az itunest. Rámész egy ingyenes appnak a freejére, és kész, vagy ugyanez az app storeban
2014. júl. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!