Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia Z kikapcsolt a vízbe...

Xperia Z kikapcsolt a vízbe és nem kapcsol vissza, ki fog száradni vagy szervízbe vigyem és milyen költségeket vonhat magaután?

Figyelt kérdés
2014. júl. 26. 19:37
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Garancia elszállt úgyhogy te fizetsz mindent.
2014. júl. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Miért?Alap dolog az xperianal hogy vizallallo.
2014. júl. 26. 20:24
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Amíg be nem ázik,addig van garancia.
2014. júl. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
43%
Ha beázik nem az ember hibája, az gyártási hiba, igen is vidd vissza, mond hogy bele esett a vízbe, be volt rajta csukva minden ajtó, és ha elautasítják, akkor verd ki a balhét hogy rajta van a dobozon hogy vízálló, meg a papírjaiba is benne van.
2014. júl. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Sok szerencsét.
2014. júl. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, nekem Z1 Compact ázott be, persze nem akarták szervízelni, megmagyaráztam a csávónak hogy mivan, és gondolkozott, 2 hét múlva megcsinálták teljesen ingyen, az állt a papírba hogy szigetelő anyag nem volt megfelelő.
2014. júl. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Bevittem és ingyen megcsinálják.
2014. júl. 30. 17:44
 8/10 anonim ***** válasza:
Na látod, nem tudom mit okoskodtak itt hogy beízik elveszik a garancia.
2014. júl. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Érdemes lenne elolvasni a garanciális feltételeket.

Ha beázik a vízálló teló akkor nincsen garancia.


De szerintem is úgy korrekt ha megcsinálják.

Ritkán van, hogy szemétkednek és nem akarják ingyen megcsinálni.

2014. aug. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Előttem lévőnek teljes mértékben igaza van. Én úgy gondolom, hogy vagy megcsinálják, vagy nem adnak rá garanciát, mos jó esetben szó nélkül megcsinálták. Sony centerekbe nem nagyon szoktak variálni végülis, ott még a te hibádból adódó baleseteket is megcsinálják, ahol variálni szoktak az a GSM üzletek, meg félig meddig szolgáltatók is, pl: Telenor, Vodafone, T-Mobile.
2014. aug. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!