Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-nél sony z2 nél mennyi...

T-nél sony z2 nél mennyi előleget kell lerakni? Mitől függ vagy hogy működik ez?

Figyelt kérdés

2014. júl. 26. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha megnézed az interneten, elég világosan láthatod majd. Egyébként ez attól függ, hogy milyen előfizetésre vásárolod. Logikusan, minél magasabb az előfizetési díj, annál olcsóbban hozhatod el a készüléket.
2014. júl. 31. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem az elhozasrol kerdezek hanem az elolegrol. Amit sok esetben fizetni kell es amig az tart nem kell fizetni a havidijat. Legalabb is regebben mikor vettem egy elofizetest igy volt.
2014. aug. 2. 12:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Én felhívtam őket és azt mondták általában olyanoktól kérnek előleget, akiknek legelső előfizetés. Aki kiemelt ügyfél (tehát Arany vagy Platina kártyás) tőlük elvileg nem kérnek. Adategyeztetés céljából hívnak úgy is és ott elmondják. Én is most rendeltem, kíváncsi vagyok, hogy kérnek-e előleget.
2014. okt. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!