Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Beázott maszekolt z1 garanciáb...

Beázott maszekolt z1 garanciába javítása?

Figyelt kérdés
z1 compactomnak eltörött a kijelzője, elküldtem garanciába, de visszadobták hogy az én hibám. megcsináltattam maszekba, de most nemrég beázott és meghalt. visszaküldhetem szerintetek garanciális javításra?
2014. júl. 27. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Elküldheted, csak megint vissza fogják dobni. Mégis mit gondolsz? :D
2014. júl. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Addig garanciális, ameddig csak a gyártónak felróható hiba keletkezett benne, és a hivatalos gyári márkaszervizen kívül senki nem nyúlt bele. És mindez csak rendeltetésszerű használat mellett. A beázás egy normál telefonnál már nem a rendeltetésszerű használat jele. Egy vízálló telefonnál a kijelző cserét végző "maszek" nem megfelelő összerakására utal.


Akárhonann közelíted, a telefont már buktad, sosem lesz belőle teljes értékű vízálló okostelefon.

2014. júl. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Nulladikos válasza:

Nekem hétvégén ázott be a z1-em, ma vittem be a cordon electric-hez, ott azt mondták, hogy valószínűleg elveszik a garanciáját, mert beázott! Tudom, hogy az sd kártya helynél ázott be, mert ott szineződött el a "tesztpapír" tehát az a fedél hibás. Csukva volt, rendeltetés szerűen használtam, legalább is kézikönyv szerint, bár! Nem desztillált vízben fürödtem ahogy a telefont tervezés során tesztelték! Kíváncsi vagyok a magyar fogyasztóvédelmi eljárás mit fog hozni... Majd leírom!


Senki ne vigye vízbe a "vízálló" telefonját!!!!!!!


Defy-vel is így jártam, de azzal nem foglalkoztam, ugyan is a használati utasítás utolsó mondata a következő: "a telefon nem vízálló" hiába van előtte leírva többször.

2014. júl. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A vízálló telefon az vízálló.

Amikor a Samsungomat vettem, a vásárlás napján azzal kezdtem, hogy belevágtam egy vödör vízbe. Ha kibírja marad, ha nem, gari. Kibírta. A vízálló Pentax fényképezőgépem ugyanígy kezdte nálam.

Más kategória a vízálló, és a vízállónak látszani akaró "csepp és porálló" telefon.

2014. júl. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!