Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5s, Samsung Galaxy S5,...

Iphone 5s, Samsung Galaxy S5, Huawei Ascend p7?

Figyelt kérdés

Ez a 3 telefon között gondolkozok, és nem tudom hogy melyiket vegyem meg.. Ti melyiket vennétek a helyemben, vagy esetleg akiknek ez a 3 közül valamelyik van, mennyire szeretitek, mik a tapasztalataitok stb?

Az iphone-tól kicsit félek de nagyon tetszik, mivel androidos telóm van(S3 mini)tartok tőle hogy nehezen tudnám használni.. Az S5-től azért félek mert a jelenlegi S3 minimmel az a gond hogy 2 óránként lemerül hiába javították, meg aksicsere meg akármi, és ez is ez az S-széria, és aggódom hogy ez is ilyen lemerülős kaki lesz..:/


2014. júl. 27. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
57%

Samsung galaxy s5-öt ajánlo,én azt vettem 2 hónapja,2napot netezés és telefonálás melett simán kibír.

Voltam nyaralni 5napra otthon hagytam a töktőm véletlenül bekapcsoltam az ultraenergiatakarékos módot és mire hazaértem akkor se kellett tölteni....

Annó én is gondolkoztam az iphonon de tesómnak az van és a méretét se szereti az akkuját meg főleg

2014. júl. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
25%
*töltőm
2014. júl. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%
én iPhone-t ajánlom, nem bonyolult megszokni, de amúgy az sgs5-tel se lenne olyan gondod, hiszen az egy felső kategóriás, az s3 mini meg egy középkategóriás szutyok. persze én alapból nem vennék samsungot, inkább egy lg g2 vagy mondjuk htc one m8, ha android kéne.
2014. júl. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha sokáig akarod használni akkor a Galaxy S5! Ha játékra akkor iPhone 5s! Huawei-t felejtsd el! Galaxy S5 és iPhone 5S a jók. De jobban Samsungot ajánlom.
2014. aug. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!