Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s5 független,...

Samsung galaxy s5 független, de nem működik semmilyen kártyával sem? Ha esetleg nem is replika, akkor ez mi?

Figyelt kérdés
Minden frankón megy rajta, de egyik szolgáltató kártyájával sem működik. Nem tiltott telefonról van szó, mindent megnézettem rajta, állítólag, telefonos szerint replika, de akkor tudnom kéne még használni, nem? Mit tudok vele csinálni, azon kívül, hogy kukába dobom? Használhatatlan marad?

2014. júl. 27. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
persze, attól működne. szerintem az lehet akkor a legbiztosabb, hogy vettél egy külföldi függő telefont, ha itthoni kártyákat nem fogadja el. meg egyébként a klónok mindegyike független, tehát szerintem esélyes, hogy eredetiségével nincs gond.
2014. júl. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
esetleg ha kaptál hozzá dobozt, akkor azon vannak árulkodó jelek, hogy honnan származhat a telefon, vagy mondjuk ha belenézel akksi alatti cimkébe.
2014. júl. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mit tudjak akkor csinálni vele? Nem is gondoltam, hisz a menüje is full magyar. Ajj hülye fejem...
2014. júl. 27. 15:18
 4/5 anonim válasza:
Az több mint valószínű, hogy nem GSM hanem CDMA rendszerű lehet a készüléked, Kínában ilyen hálózatok vannak. Van egy drága média lejátszód...
2015. jan. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A GSM és CDMA készülékek között számodra az a lényeges különbség, hogy a CDMA telefonok SIM kártya nélkül üzemelnek, előfordul SIM foglalat ezekben a készülékekben azért, hogy 3G és LTE adathálózatokat elérjék vele az ügyfelek, de telefonálásra többnyire alkalmatlanok ezeken a hálózatokon, mert a hitelesítés a CDMA rendszeren történik. Replikás CDMA telefonokba inkább a megtévesztés miatt kerül beépítésre a SIM foglalat, nem igazán lehet velük még nettezni sem.
2015. jan. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!