Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan tudnák xiaomi radmi 1s...

Honnan tudnák xiaomi radmi 1s mobiltelefont rendelni? 45000 ft ból mert se árukeresőn, se neten nem találtam boltot?

Figyelt kérdés

#Android #Xiaomi #xiaomi radmi 1s
2014. júl. 27. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
xiaomishop.hu ők a magyar beszállítók, vagy megrendeled külföldről bármelyik china wholesale áruházból, csak ha garanciális gondod van neked kell visszaküldeni.
2014. júl. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én úgy látom 150 dollár + 27% áfa


[link]


de még mindig csak 43.800 Ft-nál tartasz.

És mondjál egyetlen okot, amiért ne lehetne az aliexpress-ről hozatni :)

2014. júl. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
lehet, de nem lesz magyar számlád, és neked kell intézned a garanciát külföldre. Plusz aliról nem szabad venni, mert ott nem boltok vannak, hanem eladók, ő semmilyen garanciát nem intéz neked. Ha mindenképpen külföldről akarod venni, akkor áruházból kell pl panda vagy antelife és társai. Ott van support, és nem ching chang valakivel kell levelezned.
2014. júl. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
aliexpressről rendelj, én is onnan szoktam
2014. júl. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudnék...
2014. aug. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!