Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Független főzött romot tudtok...

Független főzött romot tudtok mondani?

Figyelt kérdés

most meg nem mondom honnan, de találtam egy oldalt ahol rengeteg főzött rom volt telefon típusnak megfelelően kilistázva. ám angol volt a leírás ezzel sem volt gond, leszedtem 1et, no kamera no wifi. 2ikat no kamera... 3.at nem vette be a sim kártyám, 4et az se, akárhogy is néztem. pinkódot elfogadta és ennyi. Megnéztem menüben... "szolgáltató vodafone" -.-" kerestem még 1-2t de nem találtam. semelyik se vette a kártyám.


ráadásul volt amelyik el se indult. kiírta a Samsung logót újra meg újra. vagy eljutottunk odáig h GALAXY Y és itt vagy újraindulgatott vagy lefagyott.


VALAMI JÓ ROM AMI VESZI A SIM KÁRTYÁM??? (telenoros v független kéne)


2014. júl. 27. 19:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!