Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok mondani nagyon jó...

Tudtok mondani nagyon jó élőszereplős japán filmet/sorozatot? Akár lehet anime alapján, vagy ettől független filmet. Olyat ami tényleg jó, ne valami gagyit

Figyelt kérdés

2012. szept. 29. 12:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Biztosan ismered,de a Death Note filmek elég jók.Mind a 3(mert van harmadik rész is).

Akkor ott van még az Azumi,az nem anime alapján,de valamiért mindenki azt mondja,hogy olyan,mint egy élőszereplős anime-szerintem nem,de jó film.

2012. szept. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Igen láttam a Death Note filmeket, nekem annyira nem jöttek be, az anime jobb volt. Nana, Paradise Kiss, Battle Royale filmeket is láttam.

Nincs különösebb kikötés, jöhet romantikus, harcolós, gyilkolós minden, csak ne ilyen zs kategóriás film legyen :D

2012. szept. 29. 12:42
 3/12 anonim ***** válasza:

Hát kinek mi tetszik...

A nanából is van ilyen film,úgy tudom.

Meg mondtam,az Azumi is nagyon jó,azt láttad már?

2012. szept. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Tokyo Gore Police
2012. szept. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 halibel ***** válasza:

Az alkonyat harcosa

Könnyező harcos

Az utolsó kardvágás

Wasabi

Shinobi

Szerelem és becsület


És a legjobb: Okuribito (Departures)

2012. szept. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ja,Akkor ennyi erővel meg:

Hét szamuráj

Sanjuro

Rőtszakáll

RAN(Káosz)

Az utolsó szamuráj(1974)

Szamurájlázadás

2012. szept. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az Azumit még nem láttam, de a többit se nagyon, amit felsoroltatok, úgyhogy lesz még mit bepótolnom!
2012. szept. 29. 16:18
 8/12 anonim ***** válasza:

Én most nézem a Mr Brain :) csak 1.részt láttam eddig, de már nagyon tetszik.. Ilyen nyomozós, vicces.

A Koizora is nagyon tetszett, ez romantikus, és hát igen mindne részben lesz egy elhangó mondta a szádból "Na jó, persze" :DD de ajánlom, mert tényleg jó, csak 6 részes.

Még jó a Chonmage Purin, ez egy film, de elég szórakoztató :p

Hát amiről sokat hallottam a Life, ez managa alapaján van, anime nem készült belőle.

2012. szept. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Koizorából van film is amúgy, csak más színészekkel. Akai ito (romantikus dráma), High school debut (romantikus vígjáték), 10 promises to my dog (kutyás dráma, siratós), Usagi drop (dráma), Runway beat (dráma, romantikus de inkább csak dráma)
2012. szept. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mirai Nikki / Another -nek a Live Action-ja.

Igaz egyikse olyan jó mint az anime , de nézhetőek.

Gantz-nak elég jó a Live Action-ja.

2012. szept. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!