Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Beázott a Sony Xperia Z1-em?

Beázott a Sony Xperia Z1-em?

Figyelt kérdés
Vettem nemrég egy Sony Xperia Z1-et ami beázott mert teszteltem a vízállóságát, mindent jól lefedtem és nem működik az oldalsó 3 gombja, felküldtem az ujgsm-hez ahol vettem, ott lehülyéztek mert megbizonyosodtam és megjavították de a vízállóságnak annyi és az a gyanúm hogy nem azt a telefont kaptam vissza amit beküldtem több okból is, és valószínű gyári hibás volt de ők tagadták!

2014. júl. 27. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
Cseppmentes, nem vízálló. Nekem is ez a telefonom van, szoktam használni fürdés közben, de véletlen sem jutott még eszembe megúsztatni benne.
2014. júl. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Clairvoyant ***** válasza:

Nincs igazad. Sajnos ha valahol az üf. meglátja hogy vízálló, egyből azt hiszi, hogy bedobhatja egy kád vízbe "tesztként", mert biztos jó lesz. Nem lesz jó.


A szervíz menete: vízállóság teszt. Ha a telefon átmegy, akkor kötelező garanciában cserélni, ha sz***á van ázva, akár a teljes készüléket (ezért gondolhatod azt, hogy nem ugyanazt kaptad vissza). Ha bukik, akkor oda a garid, amíg ki nem fizeted a kárt.


Azért megkérnélek, ilyennel ne kísérletezz, k* sok plusz munka ez nekünk. A telefon nem arra való, hogy kishajónak használjuk habfürdőzés közben.

2014. júl. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Két előző hozzászólónak. A sony Z1 nem csak cseppálló, hanem vízálló is. Nézzetek utána a telefonnak, a reklámjának. Víz alatt is lehet(ne) vele képet csinálni.
2014. okt. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Clairvoyant ***** válasza:
Kedves előttem hozzászóló: szervizesként azt hiszem pontosan tudom, mit írnak a Z1ről (vagy bármelyik Sonyról), ellenben azt is megtanultam már életem során, hogy a reklámnak nem hiszünk.
2014. nov. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!