Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphonera van olyan frissítés...

Iphonera van olyan frissítés amely mélyebben lefrissíti a rendszert?

Figyelt kérdés
Onnan veszem ezt hogy GSM boltban mondták hogy ennél a sima itunes frissitésnél van "mélyebb" persze ez pénzbe kerül nem tudom most hogy ez csak lehúzás vagy tényleg van ilyen ha van esetleg meglehet-e itthon csinalni?

2014. júl. 27. 23:56
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
igen ez lehúzás. igen, itunes-on lehet frissíteni(tehát csak frissül, adataid megmaradnak), és van a visszaállítás, vagyis restore, ez egyben le is frissíti, ha nem épp a legfrissebb iOS van rajta, de teljesen alap állapotba is állítja. ugyanezt tudja a telefonon keresztüli gyári visszaállítás. jailbreak esetén például ennek van jelentőssége, hiszen olyankor a felülírt rendszerfájlok miatt tilos telefonról visszaállítást csinálni. ebben az esetben csak a sz.gépes restore a megoldható dolog, akár frissítésnél is.
2014. júl. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából azért érdekelt volna mert nekem van egy iphone 4s em és haveromnak is van csak neki 64 gb ugyan annyi hely van rajta mint nekem (10gb szóval nem sok minden van az enyémen)a 16gb-on de az övé gyorsabb meg nekem stabilatlan teljesen pedig az enyém az újabb. Jailbreak az 1x volt rajta de mivel nem használtam ki ezért felesleges volt igy restoreztam. Ez a lassulás már jailbreak elött is volt szóval tuti nem ez a baj.
2014. júl. 28. 00:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Teljes restoret csináltál?

Tehát úgy, hogy minden adat törlődött? A régi rendszerből bent maradt adatok bekavarják a telefont.

2014. júl. 28. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Teljes restore volt, de már tippem sincs miért csinálja
2014. júl. 28. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!