Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért lett iszonyatosan lassú...

Miért lett iszonyatosan lassú a telefonom, és mit tudok ellene tenni?

Figyelt kérdés

Sony Ericcson Xperia mini pro (az újabb fajta)

Két éve szeptemberben vettem. Nem tudom milyen android volt rajta. Egy olyan gépbe dugtam a telefonom ami felkínálta a frissítést, és frissítettem. Most a 4.0.4 van rajta és sziinte az egész telefon megváltozott. Ezt meg lehet szokni. Viszont nagyon lassú is lett, egy Facebook alakamazást meg egy böngészőt már alig bír egyszerre. Ekkor már nem tudok normális sebességgel gépelni. Ha elfordítom a telefont akkor a képernyőforgatás is nagyon sokáig tart. Mit történhetett, és mit tudnék ellene tenni?

Ha a régebbi androidot visszaraknám valahogy akkor a probléma megoldódhatna? Egyébként ez az új android egy csomó hülye törölhetetlen alkalmazást is telepített. Pl.: EA games.

(kicsit analfabéta vagyok ezekhez a dolgokhoz, szóval magyarul válaszoljatok légyszives :-))

Köszönöm!



2014. júl. 23. 20:33
 1/1 Come back ***** válasza:
A régi android már soha többé nem kerül vissza rá. Frissítés után már nem lehet. Próbáld meg a clean master alkalmazást!
2014. júl. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!