Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia m telefonon nem...

Sony xperia m telefonon nem fogadja el a mintát, internet nincs bekapcsolva se wifi. Hogyan lehet rajta hard resetet csinálni vagy akármi ötlet?

Figyelt kérdés
Hard reset sos
2014. júl. 28. 10:38
 1/9 anonim ***** válasza:
add vissza a gazdájának, az majd kinyitja
2014. júl. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Örülök neki hogy vannak ilyen értelmes emberek, a telefon nem lopott nem találtam. saját meg minden szervizbe nem akarom vinni mert vannak rajta olyan beszélgetések emit még véletlenül se szeretnék ha valaki meglátna...
2014. júl. 28. 10:55
 3/9 bp1985 ***** válasza:
Ha a jó mintát rajzolod, azt elfogadja... Ha nem a tied, akkor meg vissza a tulajnak... Szolgáltató is feloldja, de ott igazolnod kell a papírokkal. Gondolom azt elhagytad.
2014. júl. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Megvan a szerződés nem hagytam el, jó a minta is senki nem állította át... nem hülye válaszokat szeretnék hanem valami értelmeset... segítség kell nem gyanúsítgatás
2014. júl. 28. 10:59
 5/9 bp1985 ***** válasza:
Akkor be kell menni, az adataid is megmaradnak. A jó mintát meg elfogadja... Volt legalább 10 telefonom, mindegyik elfogadja a jót.
2014. júl. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
én ezt értem tudom, nekem volt már mlillió telefonom és egyikkel sem volt ilyen probléma... a szervizbe azért nem akarom vinni mert hozzáférhetnek az adataimhoz és nem éppen kis semmi üzikről meg mindenről van szó sajnos...
2014. júl. 28. 11:06
 7/9 anonim ***** válasza:
szerinted ezt a szöveget bárki megkajálja? add vissza
2014. júl. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
haggyatok már ezzel lécci nekem értelmes válasz kell nem ilyen idiotak ,,,, de tudjatok az ember magaból indul ki
2014. júl. 28. 11:25
 9/9 A kérdező kommentje:
Már sikerült feltörni, köszi a semmit!
2014. júl. 28. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!